У столичному трамваї розіграли незвичну виставу

399

Київський театр TRAM WAY показав свою прем’єру за маршрутом Контрактова площа-Оболонь. Неочікувані сюжети, засновані на реальних подіях, відіграли прямо у трамваї. Кияни настільки зацікавились новаторською ідеєю вистави у громадському транспорті, що квитки розпродали за тиждень до перформансу.

«Куди їде трамвай? Який у вас маршрут?», — питали мешканці столиці у режисера, поки TRAM WAY збирав своїх глядачів. Люди здивовано оглядали урочисто вбраних пасажирів: вони прийшли у театр на колесах. Вистава настільки зближує глядача і актора, що глядач мимоволі стаєте не свідком дійства, а активним учасником.

Під час перформансу не одразу розумієш, де закінчується звичайна подорож та починається життєва історія. Невелика кількість пасажирів-глядачів, маленька сцена, динамічна гра акторів створюють незвичайний для вистав ефект «окулярів доповненої реальності».

«Формат новий не тільки для глядача, але й для мене. З одного боку театральний трамвай обмежує, а з іншого — розкриває нові можливості. Ідей дуже багато, але доля наших задумів в руках глядача. Сподіваємось, що інтерес, і підтримка не будуть вгасати», — розповіла Знай.ua про креативну ідею режисер молодого театру Марія Караман.

За її словами, команда TRAM WAY — молоді, активні, неординарні, а головне трошки божевільні люди. Політ думки подібних творчих особистостей — нестримний. Тож, поки можна насолодитися поточною виставою 1 квітня, вони вже готують нову.

Для творців також до кінця було інтригою, як саме відреагує глядач, проте реакція була однозначною — «коли можна потрапити на наступну виставу?». Сподіваємось, актори екпериментуватимуть і надалі, а пасажири тролейбусів, автобусів та, навіть, потягів метро одного разу побачать близьке і красиве мистецтво, яке тримається за поручні і вже не здається чимось далеким та незрозумілим.

Коли: 19:00, 1 квітня

Локація: трамвайна зупинка біля метро «Контрактова площа»

Вартість: 180 грн