У столиці до вересня з’являться 4 нічні маршрути

428

Замість 12 намічених нічних маршрутів в Києві поки запустять лише 4. Зробити це планують найближчим часом, після ремонту доріг на маршрутах. Відремонтувати дорожнє покриття «Київавтодор» планує вже влітку, щоб у вересні автобуси вже вийшли на рейс.

Зараз над запуском маршрутів працює спеціальна комісія. До неї входять представники департаменту транспортної інфраструктури, поліції, безпеки на транспорті, а також районних ШЕУ.

«Протягом останніх двох місяців комісія вивчала пасажиропотік і стан доріг на чотирьох маршрутах — від залізничного вокзалу до житлових масивів Виноградар, Лісовий, Харківський та Біличі. Найдовший маршрут на Новобіличі. Він пролягатиме від Новобіличів, через залізничний вокзал і Європейську площу йти до мосту метро і на вулицю Малишка. Але для запуску цих автобусів треба закрити ями на київських дорогах», — розповіла прес-секретар департаменту Олена Кирилова.

За словами Кирилової, «Київавтодор» та «Київпастранс» уже розробили графіки ремонту доріг. 16 березня їх повинна затвердити комісія. У комунальному підприємстві «Київавтодор» кажуть, що вже почали ремонт доріг.

«Поточним ремонтом охопимо 330 000 квадратних метрів доріг. Роботи триватимуть навесні і влітку. Крім того, плануємо капітальний ремонт 44 вулиць. Серед них — проспект Бажана, Голосіївська площа, вулиці Кіквідзе, Саперно-Слобідська та Петлюри», — повідомили в прес-службі підприємства.

Завершити ремонт планують до осені.

Нагадаємо, що петиція про запровадження в Києві нічного транспорту набрала 11844 підписи киян. За 4 місяці «Київпастранс» розробив схеми руху 12 маршрутів нічного транспорту. Проїзд в нічному транспорті коштуватиме 10-15 гривень. Щоб він не був збитковим, за годину ним повинні скористатися 20 пасажирів.