У столиці з’являться 170 нових автобусів

434

Влада солиці до кінця 2016 року планує запустити 19 нових автобусних маршрутів. Вони з’єднають окремі спальні житлові масиви з центром міста.

Директор департамента транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації Олександр Козловський розповів, що перевозити пасажирів на даних маршрутах будуть 12-метрові автобуси. Вони облаштовані кондиціонерами та кількістю місць не менше, ніж на 100 чоловік.

По підрахункам, потрібно закупити близько 170 автобусів. Ціна одного становить десь 120 тисяч доларів. Проїзд в звичайному режимі коштуватиме 3 гривні, а в експрес режимі — 4 гривні. — додав Козловський.

Експерт з питань транспорту Олександра Кава розповіла, що в «Київпастрансі» є велика кількість автобусів, які не експлуатуються. Їх можна просто відремонтувати, замість того, щоб закупляти нові.

Крім відкриття автобусних маршрутів, влада столиці має намір закрити 6 таксомоторних — №196, 501, 564, 548, 458 та 404. «Вони дублюють основні магістральні маршрути», — додав Козловський.

Начальник комунальної служби перевезень КМДА Сергій Савтиря повідомив, що ці маршрути в списку на закриття далеко не останні.

Нагадуємо, зі столичної Троєщини до вокзалу пустили автобус.