У створенні Путінського монстра винувата Гілларі Клінтон

308

Головним питанням передвиборчих програм американських кандидатів є Росія та безпека, проблема Китаю, Латинської Америки. Більшість американців вважають зовнішню політику Обами провальною, тому всі кандидати на пост Президента виграють на тому, що вони «будуть талановитішими» у цій справі.

Зараз найбільше дорікають Гілларі Клінтон за її програму перезавантаження стосунків з Росією, адже це розцінюється як політичне загравання з Путіним та його адміністрацією. Також відхід Гілларі Клінтон від посту держсекретаря, коли Обома став Президентом, негативно впливає на її імідж, адже його помилки автоматично розцінюються, як сумісна стратегія.

«Політичне загравання Путін використав на свою користь, посилив свою спроможність вести переговори зі Сполученими Штатами. Фактично, передостанній посол, який відвідував Москву змушений був залишити свою посаду, так і не досягнувши результатів в зовнішні політиці США щодо Росії. Це вже демонструє що і посол, якого призначила Гілларі Клінтон, і вся міжнародна двостороння співпраця з Росією не досягла своїх результатів», — розповіла директор Київського офісу Інституту Кеннана, Катерина Смаглій.