У Трускавці, можливо, з’являться льодова арена і аквапарк

674

У Трускавці на Львівщині заплановано будівництво аквапарку, льодової арени, парку атракціонів та футбольного поля. Про це розповів міський голова Трускавця Андрій Кульчицький.

Кульчицький переконаний, що для популяризації Трускавця лише санаторіїв та лікувальної бази недостатньо – місту потрібні розважальні заклади. «І дельфінарію нам замало. Нам треба ще щонайменше чотири-п’ять атракцій», – уважає він.

За словами мера, у Трускавці планують збудувати льодову арену на 500 місць. «Я побачив, як людям подобається кататися на ковзанці біля Ратуші у Львові. Теж думав зробити зимову ковзанку у Трускавці. Але потім вирішив, що краще зробити закритий льодовий палац, який би працював протягом усього року», – зазначив він.

У планах Кульчицького й спорудження в місті аквапарку на земельній ділянці площею 2 га, парку атракціонів та футбольного стадіону.

Наразі міська влада Трускавця шукає інвесторів на кожен із запланованих об’єктів. «За грантові кошти ми випустили інвестиційний довідник англійською мовою. Уже ведуться переговори з потенційними інвесторами. Є по кілька пропозицій на кожен об’єкт. Ми ретельно розглядаємо кожного потенційного інвестора, щоб обрати добросовісних», – розповів Кульчицький.

За його словами, бажання вкладати кошти в розважальну інфраструктуру Трускавця вже висловили фірми з України, Кувейту, Швейцарії, Ізраїлю та Канади.

«Ми хочемо, щоб люди не просто приїхали попити воду. Плануємо зробити в місті велику розважальну зону», – наголосив мер Трускавця.

Він зазначив, що всі розважальні об’єкти планують розмістити компактно – в тому ж районі, де вже збудований дельфінарій.

Нагадаємо, дельфінарій «Оскар» відкрився у Трускавці в листопаді 2015 року. У грудні Державна екологічна інспекція виявила, що в дельфінарії утримують дельфінів та морських котиків з порушенням санітарних норм та без необхідних документів. Дельфінарій має до 16 квітня надати Держекоінспекції всі документи та результати аналізів води. До того часу він працює у звичайному режимі.