У Верховній Раді відкрили вікно для діалогу з суспільством

331

На цьому пленарному тижні депутати мають проголосувати за остаточне прийняття 4 законів по безвізовому режиму, про це повідомив у щотижневому зверненні Голова Верховної Ради Володимир Гройсман.

«Треба вже поставити в цьому питанні крапку, щоб українці могли подорожувати Європою без віз. Сподіваюсь, на об’єднання політичних партій за голосування по цьому закону», — розповів політик.

Також політик повідомив, що протягом тижня буде оприлюднений звіт Уряду.

«Важливо, щоб депутати відчували настрої народу. Адже на сьогодні люди не те, що песимістичні, а вже навіть в стані депресії. Вони не задоволені ходом реформ, не бачать чітких перспектив з точки зору тих рішень, які буде приймати влада, і як ці рішення будуть позначатися на їхньому житті. Не рахуватись з цим неможливо. Треба віддати належне Уряду, щодо певних реформ вже був досягнутий прогрес.

Я розраховую на те, що політичні сили знайдуть робочий компроміс, який повністю задовольнить сподівання суспільства. Не треба вирішувати проблеми, треба створювати таку систему, щоб проблеми не виникали», — підкреслив Володимир Гройсман.

Також Голова Верховної Ради закликав громадян задавати питання депутатам через його аккаунт в соціальній мережі, щоб вони прозвучали у сесійній залі протягом цього тижня.