У Володимирі-Волинському обговорювалися можливості туризму

281

Як каже володимир-волинський міський голова Петро Саганюк, таких міст, як Володимир, в Україні дуже мало, і це справді так: древня і цікава історія, багато збережених пам’яток історії та архітектури… Але донині, з різних причин, належної концепції розвитку туристичної справи тут не було.

Під час однієї з останніх робочих поїздок у місто Замість сусідньої Республіки Польща Петро Саганюк привіз фотографії тутешніх цікавих для туриста місць: якими вони були і якими стали після благоустрою. У Володимирі також вистачає місць, які можуть стати такими туристичними «родзинками». Про це також вели мову на засіданні координаційної ради з питань розвитку туризму у місті.

Наразі складений календарний план тих заходів, які необхідно здійснити, аби турист частіше приїздив до древнього міста. Проводиться робота з оновлення інформації про туристичний потенціал міста, про заплановані культурні заходи на туристичних веб-ресурсах і в соціальних мережах. Головними культурними подіями року у Володимирі-Волинському є відзначення Дня міста та міжнародний пленер художників, а потенційними туристами є учні, студенти, паломники та ті, хто цікавиться історією. І хоча у Володимирі є багато древніх храмів, тільки цим туриста в місто не заманиш. Незабаром буде оголошено конкурс на дизайн логотипу та проморолика, які стануть візитівкою княжого міста.