У жителя Дніпропетровщини було знайдено 100 кг марихуани

352

У четвер, 10 березня, співробітники 7-го управління Департаменту протидії наркозлочинності вилучили 100 кг подрібненої «марихуани» у жителя Царичанського району Дніпропетровської області.

Як повідомили в прес-службі Управління, власник заявив, що зілля призначалося для продажу в Дніпропетровську, Павлограді, Дніпродзержинську, Павлограді та Кривому Розі.

«Траву» великий оптовик виростив самостійно в оточуючих лісових масивах, самостійно подрібнив і упакував в мішки, звідки, у міру необхідності, діставав її для реалізації серед наркозалежних жителів Дніпропетровщини. Крім наркотичного товару, у нього був вилучений пістолет. Для чого «наркофермер» його зберігав і з ким мав намір воювати — ще належить встановити. За цінами «чорного» ринку «марихуана» оцінюється в мільйон гривень », — розповів начальник підрозділу Олег Ягольник.

В даний час все вилучене направлено на експертизу. Відкрито кримінальне провадження за статтями 263 і 307 Кримінального кодексу України. Чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років.