У зоні АТО виявляють шпигунів

426

Учора ввечері російські війська зробили провокаційний обстріл зі стрілецької зброї блокпосту Березове, на якому несуть службу прикордонники та військові Збройних сил України. Постраждалих серед українських військових немає.

Загалом з 28 січня російсько-терористичні війська у трьох випадках здійснювали провокативні обстріли в напрямку контрольно-пропускного пункту Марьянка та блокпосту Майорське.

Також протягом тижня прикордонники затримали двох осіб, які ймовірно причетні до діяльності незаконних збройних формувань та підозрюються у шпигунстві та фінансуванні тероризму.

«Наприклад, 30 січня на пункті Марьянка, за даними СБУ, було затримано громадянина України, який підозрюється у шпигунській діяльності на користь терористичних організацій. Зазначений громадянин прямував на тимчасово неконтрольовану територію. Під час проведення обшуку у нього була виявлена документація про військових, які перебувають у зоні АТО. Затриманого передано СБУ», — помічник голови Державної прикордонної служби України, Олег Слободян.

Також на межі зіткнення сторін та в зоні «безпеки», було зафіксовано 2 безпілотних літальних апарата, вертоліт Мі-8 та літак Су-24 Російської Федерації. Було виявлено 25 транспортно-вантажних засобів, якими намагалися провезти поза межами пунктів пропуску речей без належних товарних документів, на суму близько 1 мільйона гривень.