«Украерорух» пройшов міжнародну сертифікацію

333

За результатами первинного сертифікаційного аудиту Інспекція з внутрішнього контролю та аудиту Украероруху вперше отримала сертифікат на відповідність міжнародному стандарту ISO 17025:2005 у системі SIC та втретє підтвердила відповідність стандартам 17020:2012.

Відповідність акредитаційним критеріям, визначеним в ISO/ІЕС 17025:2005, дає право фахівцям Украероруху розслідувати інциденти з обслуговування повітряного руху, проводити експертизи, здійснювати оцінку ризиків та аналіз інформації. Це стане фундаментом для подальшого розширення сфер компетентності провайдера аеронавігаційного обслуговування.

Також Украерорух залишається єдиним в Україні підприємством, що має сертифікат відповідності стандартам 17020:2012, що дозволяє здійснювати інспектування за типами А, В, С в рамках аеронавігаційного обслуговування та аудит підприємств авіаційної галузі. Це значно посилює позиції Украероруху на зовнішньому рівні, зокрема в наданні кваліфікованої консультативної підтримки. Для прикладу, співпраця у цьому контексті вже ведеться з партнерами із Казахстану.

Інспекція з внутрішнього контролю та аудиту, окрім функцій, які визначаються в межах функціонування інтегрованої системи Украероруху, є «визнаною організацією» Державіаслужбою України — уповноваженим органом з питань цивільної авіації в сфері аудиторської / інспекційної діяльності та діяльності із розслідування подій, пов’язаних із безпекою польотів при організації повітряного руху.