Україна і Туреччина побудують військово-транспортний Ан-188 – Ігор Мізрах

0
4538

Україна і Туреччина переходять до практичної реалізації спільного проекту зі створення військово-транспортного літака Ан-188. Про це у Фейсбук повідомляє «Урядовий портал».

Игорь Мизрах, Мизрах Игорь, Игорь Аркадьевич Мизрах, Ігор Мізрах, Мізрах Ігор, Ігор Аркадійович Мізрах, Мізрах Ігор Аркадійович,«Спільна робота між нашими країнами над таким «птахом» сприятиме виготовленню якісного літака, який зможе довести, що Україна перебуває на високому рівні роботи України в авіагалузі», – сказав  Ігор Мізрах.

У Кабінеті міністрів України запевняють, що цей проект військово-транспортного літака передбачає повну «вестернізацію» всіх комплектуючих, упровадження сучасних та надійних технічних рішень.

Крім того, новий літак цілковито відповідатиме стандартам НАТО. Це стосується як обладнання, так і питання тактики застосування літака.

Як заявили в уряді, «залізний птах» буде здатний перевозити військову техніку будь-яких видів, військове та будівельне обладнання, вертольоти, до трьохсот солдатів, а також гуманітарні вантажі та контейнери.

«Це новий рівень і нові досягнення. Можливість вдосконалити і опрацювати нові розробки, застосувати їх у реальному житті, що в свою чергу принесе вигоду економіці нашої країни», – каже Ігор Мізрах.

Нагадаємо, Ан-188 — проект українського військово-транспортного літака короткого злету і посадки.

Його розробка була анонсована на п’ятдесят першому Міжнародному авіасалоні в Ле-Бурже 2015 року. За своєю суттю є модифікацією Ан-70 з чотирма турбореактивними двигунами виробництва АТ «Мотор Січ» – Д-436-148ФМ або новітніми АІ-28 замість турбовентиляторних Д-27. Максимальна злітна маса такого літака сягає 140 тонн. Передбачено, що витрачатиметься паливо на рівні 4 600 кг/год.