Україна за крок до авторитарного режиму

1025

Зараз Україна рухається до авторитарного устрою, бо не знаходить результату в демократичному. Таку думку висловив перший політв’язень з часів падіння режиму Януковича, вінницький революціонер Юрій Павленко.

«У нас 25 років іде демократичний експеримент, намагаємося перейняти ідеалізовану модель режиму. Але він не приживається і не приживеться, бо для демократії потрібне розвинене громадянське суспільство. А зараз у нас партії – це відділи бізнесових або олігархічних структур», — зазначає Павленко.

«Люди демонструють небажання до статичних революцій – варити борщі і чекати новин про перемовини якихось лідерів з якимись лідерами. Зараз Україна рухається до авторитарного устрою, бо не знаходить результату в демократичному. Україні потрібна на деякий час сильна рука з подальшим поверненням до демократичних цінностей. Треба, щоб до влади дісталися люди, які показали себе у війні за незалежність на Донбасі. А Петро Порошенко – торговець і дбає про власні інтереси більше, ніж про державу», — підкреслює вінницький революціонер.

Як зазначає Юрій Павленко, Україні сьогодні потрібні революційні зміни. Тільки вони здатні «згуртувати націю» і провести очищення в політичних колах.

«Зараз Україна – на роздоріжжі. Нас чекає або повільне згасання державності, як у часи Руїни, або пік могутності, як за Київської Русі. Я вважаю, що тільки революція може змінити вектор руху. Тільки революція може згуртувати націю, очистити владу і зміцнити державу на основі традиційних цінностей. Еволюційні методи вичерпані, і робити реформи в Україні зараз – це міняти місцями пальці на ногах», — резюмує Павленко.