Українська делегація парламентарів у Латвії з візитом

259

Сьогодні українська парламентська делегація на чолі з народним депутатом фракції «Народний фронт» Олександром Кодолою, яка перебуває зараз у Латвії з офіційним візитом, зустрілася зі Спікером Сейму Латвійської Республіки Інарою Мурнієце, групою депутатів Сейму з міжпарламенських зв’язків з Україною та Прем’єр-міністром Латвії Марісом Кучинскісом.

В офіційному візиті групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Латвійською Республікою також взяли участь інші члени фракції «Народний фронт», а саме: Микола Княжицький, Ігор Гузь, Олег Медуниця, Віктор Романюк, Тарас Кремінь та Ігор Бриченко.

Учасники зустрічі обговорили практичну реалізацію прогресу реформ, процес формування Уряду, а також інші актуальні питання внутрішньої політики України.

«Понад 20 років тому Латвія прийняла рішення, що буде членом Європейського Союзу. Вони це рішення прийняли – вони це зробили. В Україні ми вийшли заради цієї мети на Євромайдан, і також це рішення прийняли. І ми це так само обов’язково зробимо!», — наголосив Олександр Кодола під час зустрічі.

«Український Уряд, не зважаючи на всю складність поточних проблем, робить важливі кроки на шляху реформ. Ми розуміємо, що доля України залежить від якості та невідворотності поступу на шляху реформування, перетворення її на сучасну демократичну правову державу. Це буде найкращою і найадекватнішою відповіддю на агресію Росії. А для цього нам потрібна єдність усіх політичних сил», — зазначив керівник української групи з міжпарламентських відносин з Латвією.

У свою чергу Спікер Сейму Інара Мурнієце підкреслила, що «Україна може розраховувати не тільки на політичну підтримку парламенту Латвії, але й практичну допомогу всього латвійського народу».