Українська стартап-культура одна з кращих в Європі

362

Шведські інвестори зацікавилася українським IT-ринком і заявляють про готовність вкладати в даний сектор гроші «навіть незважаючи на ризики», Держсекретар Швеції з питань бізнесу та інновацій Оскар Стенстром.

Такий коментар інформагентству шведський чиновник залишив після відвідування форуму Sweden-Ukraine IT Connection в Києві, високо оцінивши українських «стартаперів».

— І головне — є стартап-культура, одна з кращих в Європі. Я знаю, що українські компанії зараз їздять по різних містах Європи, і я дуже сподіваюся, що Стокгольм буде в їхньому списку, — сказав Держсекретар Швеції.

З боку шведського уряду Стенстром «гарантував наявність програм з розвитку таких стартапів», а також політичну підтримку і сприяння Business Sweden (шведська компанія, яка виступає сполучною ланкою між державою і бізнесом в сфері експорту).

— І зауважте: мова не про аутсорсинг, а про створення в Україні чогось нового, продуктів з доданою вартістю, — підкреслив співрозмовник .

За його словами уряд Швеції включив Україну до списку з 26 країн, де Королівство планує збільшити присутність своїх компаній і інвестицій.

— Ви знаєте, в Україні працює всього 80 шведських компаній. Це мало. Ми хочемо, щоб таких компаній стало більше, — повідомив Стенстром.