Україну в її військових проблемах підтримуватиме Каліфорнія

278

Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко зустрівся з генералом-адьютантом штату Каліфорнія, генерал-майором Девідом Болдвіном 15 лютого. Зустріч відбулася в рамках продовження та розширення співпраці Держприкордон служби України та Національною гвардією штату Каліфорнія.

В ході зустрічі, сторони обговорили подальшу співпрацю в сфері морської охорони, авіації, створення зеленого коридору та протидії корупції, співробітництва у правоохоронній сфері. Сторони погодились розвивати рівноправні партнерські відносини, направлені на ефективне вирішення питань, щодо зміцнення прикордонної безпеки України.

«У зв’язку з постійним обстрілом російських терористичних військ в напрямку Донецьк – Курахове і високим рівнем загрози життю та здоров’ю мирних громадян, штабом АТО прийнято рішення про тимчасове припинення пропускних операцій на контрольному пункті в’їзду-виїзду Мар’їнка», — про це повідомив помічник голови Державної прикордонної служби України — прес-секретар Олег Слободян.

Таким чином, в смузі розмежування залишаються відчиненими для в’їзду-виїзду Новотроїцьке та Гнутово на Донеччині, і піший перехід на пп Станиця Луганська на Луганщині.

«Рішення про закриття пропускних пунктів виявилося своєчасним, оскільки вчора терористичні війська відкрили вогонь зі снайперської зброї по посту Мар’їнка. Терористи здійснили більше 20 пострілів. Загалом, за минулу добу лінію розмежування перетнуло близько 15 тисяч осіб та 2,5 тисячі транспортних засобів», — додав Олег Слободян.