Уряд заплатить мільйон за відеоролики, в яких виправдовується повільність реформ

1088

ДП «Центр захисту інформаційного простору України» Міністерства інформаційної політики 26 вересня уклало угоду з ТОВ «Гудмедіа» про виробництво відеоінформаційної продукції на суму 945 тис. гривень.

Про це пишуть Наші гроші з посиланням на систему держзакупівель ProZorro.

Закупівлю провели за переговорною процедурою, оскільки компанія є переможцем мистецького конкурсу Мінінформполітики на тему «Роз’яснення та інформування населення про реформи Уряду України», а саме: «Впровадження реформ в Україні».

До грудня знімуть серію з чотирьох «коротких іронічних роликів з простим меседжем, який підкреслює факт, що реформи не можна провадити миттєво» вартістю по 236 тис. гривень.

Кожен ролик буде створено у трьох версіях із різним хронометражем 15, 30 та 45 секунд для трансляції на національних телеканалах.

Приміром, сценарій одного із роликів такий:

Ролик. Вагітна

«Кухня квартири. На двох стільцях ми бачимо молоду пару. Дівчина на ранньому терміні вагітності – це видно по її животу. На живіт з докором дивиться чоловік. Потім починає йому (животу) емоційно говорити: «Ну давай уже, скільки можна чекати? Давай! Давай!

Кадр іде в блюр (розмите зображення-НГ)

ПЕК-ШОТ: Іноді потрібен час.

ПОСТ-ШОТ: Інформація про строки реформ в інших країнах

АФТЕРШОТ: Іноді просто потрібен час. Реформи – не виняток.

Кабінет Міністрів України»

Фірма «Гудмедіа» належить Кирилу Тимошенку, який у 2015 році балотувався у Київраду від партії УКРОП. Він є позаштатним помічником нардепа Андрія Денисенка, який висувався від «Блоку Петра Порошенка», а нині є позафракційним і входить у політраду УКРОПу.