Усі можливості влада «помножила на нуль»

447

Український політикум вичерпує резерв світової довіри і вже вчора  отримали чорну мітку від Крістін Лагард.

Чинний директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду вчора повідомила про можливе призупинення валютних траншів через те, що реформи просуваються надто повільно.

Президент Петро Порошенко зреагував миттєво, та пообіцяв, що розробить нову дорожню карту реформ.

«Чергова дорожня карта реформ Порошенка – це лише для кількості, а не якості. І ця кількість переросте в ще більшу кількість. Ніякої нової якості бути не може, якщо люди за 2 роки не продемонстрували розвитку, причому навіть тоді, коли були відченені ворота можливостей. Годі сподіватися, що Україна, вийшовши з фокусу світової уваги і піднесення майданівського, яке було головним ресурсом для реформ, зараз щось зробить. Влада все тоді перемножила на нуль. Шляхом міжнародних інтриг політики зроблять все, щоб Арсеній Яценюк залишився прем’єром», — розповів політолог Андрій Окара.

Експерт прогнозує, що з часом Західні куратори вже не реагуватимуть на Україну взагалі. І вже навіть не вдаватиметься спекулювати війною на Сході країни. Європейці не розуміють того, що Україна жертвує собою, витрачає людський ресурс, аби війна не дійшла до них. Хоча гібридна війна доходить, адже зараз відбувається в Європу навала біженців.