В «антикорупції» є свої люди

255

Наразі є актуальним питання щодо запуску Національного агентства з питань запобігання корупції, у якому сьогодні додалося двоє нових членів. Можливо, скоро агентство зможе повноцінно функціонувати.

«Усі говорять про негласну домовленість Порошенка і Яценюка. Я вважаю, що Президент все-таки зацікавлений звільнити прем’єр-міністра. Якщо йому це не вдасться, тоді включиться план «Б» — тягнути суперечку з прем’єром до осені, а пізніше сказати про необхідність розпуску Парламенту», — розповів Тарас Стецьків громадський діяч

Щодо Національного агентства з питань запобігання корупції, експерт вважає, що членів агентства потрібно переобирати, бо від цього залежать безвізові закони.

«До останнього Президент змагався за те, щоб побільше своїх людей в це агентство запхати і тільки під тиском непереборних обставин, коли відлік пішов спочатку на дні, а потім на години, довелося здатися на компроміс. Коли це агентство запрацює і на скільки воно буде незалежним – покаже час. Але весь час коли йшло призначення у антикорупційних питаннях, прем’єрська і президентська сторони, особливо у прокурорському корпусі, намагалися зробити так, щоб їм дісталося найбільше. Формально вони виконували Європейські приписи, а реально все лишалося як раніше», — наголосив Тарас Стецьків.