В «БПП» звинувачують колегу Лещенка в непрофесіоналізмі

330

Народний депутат Ірина Суслова, яка нещодавно увійшла до фракції «Блок Петра Порошенка» поскаржилася на те, що її колега по фракції Сергій Лещенко «обливає брудом жінок-депутатів».

«Я обов’язково подивлюся йому в очі у вівторок в парламенті. У мене питання до його професійної компетенції, адже спочатку потрібно все перевірити, а потім поширювати інформацію. Мені було дуже неприємно, але хочу відзначити, що Бог є і він все бачить», — розповіла вона в інтерв’ю.

Суслова попросила на маніпулювати свідомістю українців, називаючи її «тушкою», тому що більше 1,5 року вона була позафракційної, тому її вчинок не можна назвати «перебіганням з однієї фракції в іншу».

Народний депутат спростувала всі звинувачення в тому, що її перехід до президентської фракцію відбувся в кулуарах. Вона зазначила, що це була серйозна розмова в кабінеті спікера Володимира Гройсмана, який і зробив їй пропозицію по переходу в фракцію. Також вони обговорили майбутній склад Кабінету міністрів і погодили деякі питання. Вже минулого тижня нардеп пересіла на інше місце, ближче до колегам по фракції.

Нагадаємо, що не тільки Сергій Лещенко критикував депутатів, які були позафракційними, а потім перейшли в президентську фракцію. Мустафа Найєм назвав таких нардепів «тушками».