В Данії компанія навчилася видавати паролі від Wi-Fi за допомогою банана

522

Інженер однієї з данських компаній Стефан Міло зібрав установку, що роздає тимчасові паролі від гостьового Wi-Fi після доторку до банана.

Працює це саме так, як описано: гість повинен доторкнутися до банана, після чого на екрані висвічується пароль.

Міло пояснив, що на створення банана, який роздає паролі, його наштовхнуло завдання на роботі — створити систему, яка видає гостям папірці з тимчасовими паролями.

«Коли ти приходиш в компанію, і секретар видає тобі маленький шматочок папірця, який хтось надрукував на аркуші A4, а потім витратив час на розрізання на маленькі шматочки, я знічуюсь», — розповів інженер The Register. «Навіть якщо у вас є маленький принтер, що друкує паролі, він все одно потребує участі секретаря, який встановлює принтер і підтримує його роботу. І в цьому процесі все ще задіяно папір. Що це? 1999 рік?»

Для свого проекту Міло взяв міні-комп’ютер Raspberry Pi з екраном, на який виводиться інформація, і плату Makey Makey GO, що дозволяє знімати сигнал з повсякденних предметів (в рекламному ролику Makey Makey GO люди підключають до комп’ютера собачу лежанку, моркву і навіть желе). За розрахунками інженера, запрограмованих у пам’ять Raspberry Pi паролів вистачить на кілька років.