В Миколаєві змагалися в стрільбі

567

20 березня в Миколаєві пройшов Турнір з тактико-спеціальної підготовки з використанням пневматичної та аірсофт зброї на Кубок Миколаївської обласної організації Товариства сприяння обороні України. Цілями турніру були пропаганда фізичної культури і спорту, військово-патріотичне виховання, прищеплення навичок безпечного володіння зброєю. Змагалися з трьох вправ: тактична стрільба, стрільба на швидкість по мішенях, дуель.

У турнірі взяли участь 46 дорослих і 15 юніорів з навчального центру ВМС ЗСУ, 79 ОАМбр, Національної гвардії, в/ч 3039, в/ч 2802, в/ч 2137, прикордонної служби Херсона, клубу любителів «Росомаха», Козацької громади Миколаєва. Хочеться відзначити, що юніори проходили на рівні з дорослими всю дистанцію і нічим не поступалися старшому поколінню у володінні зброєю, швидкості пересування по пересіченій місцевості, медичній підготовці, стрільбі з двох рук. Для виховання саме такого покоління Товариство і проводить подібні турніри.

Перемогу здобули: Селіванов Олексій — навчальний центр ВМС ЗСУ, з результатом 2,59 хв., Чорно Сергій — «Росомаха», з результатом 3,17 хв., лейтенант Павловський Станіслав — 79 ОАМбр ВСУ, з результатом 3,20 хв. Серед юніорів перемогу здобули Молодиченко Дмитро — 3, 36 хв., Ополінскій Олексій — 4,02., Діденко Ростислав — 4,14. По завершенні голова обласної організації Олександр Пустоляков нагородив переможців Кубками та грамотами ТСО України.

Всі учасники залишилися задоволені якістю організації турніру і висловили сподівання на подальше проведення таких заходів за допомогою Миколаївської обласної організації оборонного Товариства.