В НАБУ заперечили наявність війни з ГПУ

481

Таку заяву зробив директор Антикорупційного бюро Артем Ситник.

«Ніякої війни між ГПУ та НАБУ немає», – сказав він.

«Існує перешкоджання роботі працівників НАБУ зі сторони департаменту з розслідувань особливо тяжких злочинів у сфері економіки ГПУ. Які в них мотиви? Напевно через певні розслідування, які були розпочаті в НАБУ», – пояснив Ситник.

Також директор НАБУ розповів подробиці нещодавнього конфлікту між ГПУ та НАБУ.

«19 серпня представники вищевказаного департаменту затримали двох працівників НАБУ, а ще двох незаконно заблокували», – сказав він.

«Згодом я мав розмову з генеральним прокурором України. Ми з Юрієм Луценком вирішили, що такі дії були незаконні і генеральний прокурор наказав звільнити працівників НАБУ. Натомість працівники вищевказаного департаменту ГПУ певний час не виконували наказ Луценка та здійснювали психологічний та фізичний вплив на затриманих працівників НАБУ, утримуючи їх близько 11-ти годин в тому числі і в підвальних приміщеннях», – додав Ситник.

Директор Національного антикорупційного бюро висловив сподівання на подальшу конструктивну співпрацю з ГПУ: «Жодного разу ми не здійснювали незаконних дій в бік працівників ГПУ. Сподіваюсь на нормальну співпрацю з прокуратурою. Я повністю підтримую всі прагнення Юрія Луценка. Сподіваюся, в ГПУ зроблять відповідні висновки».

Нагадаємо, раніше експерти назвали конфлікт двох структур як «конфлікт між старою елітою і новим громадянським суспільством».