В «Народному фронті» пояснили, чому Рада не мала права йти на канікули

294

Верховна Рада України як парламент воюючої країни не мала права йти на канікули цього літа. Таку думку в ході засідання погоджувальної ради ВР висловив лідер фракції «Народний фронт» Максим Бурбак.

«Законодавчий орган воюючої країни не мав права йти у відпустку. Наша фракція наполягала на тому, щоб парламент продовжував працювати. Нас підтримав і голова Верховної Ради Парубій, але переважна більшість депутатів прийняла інше рішення, яке справедливо заслужило на незадовільні оцінки людей. У відпустку не ходили мільйони українців, не мали жодного шансу на відпустку наші хлопці на передовій. Як свідчать новини з Росії, агресор теж не відпочивав, тому що готувався до війни… Фракція «Народний фронт» вважає, що тема посилення обороноздатності країни у відповідь на військові дії агресора повинна стати головним питанням у Верховній Раді України», — сказав Бурбак.

Також він заявив, що за півтора місяці, які не працював парламент, в районі проведення Антитерористичної операції (АТО) загинули 42 українські військовослужбовці, понад 200 бійців отримали поранення.

Нагадаємо, останнє пленарне засідання четвертої сесії Ради VIII скликання відбулося 15 липня 2016 р.

Источник112
Поделиться