В Очеретяному був затриманий майор поліції ЛНР

302

07.03.2016, о 14:45 під час патрулювання на залізничній станції «Очеретине» черговим нарядом РПСПОП «Кривбас» ГУНП в Дніпропетровській області під час перевірки документів у осіб, що викликають підозру, було затримано двох громадян які пред’явили паспорти на ім’я громадян «І» та громадянина «Д».

Про це повідомляє Зорян Шкіряк.

«Двома терористами меньше.

В рамках проведення контртерористичної спецоперації, бійці роти поліції спеціального призначення «Кривбас» затримали двох бойовиків терористичних банд ЛНР-ДНР, один з яких, ймовірно є «майором» так званого «МГБ «ЛНР».

07.03.2016, о 14:45 під час патрулювання на залізничній станції «Очеретине» черговим нарядом РПСПОП «Кривбас» ГУНП в Дніпропетровській області під час перевірки документів у осіб, що викликають підозру, було затримано двох громадян які пред’явили паспорти на ім’я громадян «І» та громадянина «Д»:

1. Громадянин «І» 1976 р.н., уродженець м. Дзержинськ Донецької області, зареєстрований: м. Дзержинськ Донецької області.

2.Громадянин «Д», 1996 р.н., уродженець м. Марганець Дніпропетровської області, зареєстрований: м. Марганець Дніпропетровської області. Паспорт на ім’я громадянина «Д» мав явні ознаки технічної підробки документів (переклеєна фотографія особи).

Під час огляду речей даних осіб з паспортом на ім’я «Д» було виявлено документи на ім’я громадянина «Т», 1996 р.н., уродженця Усть-Янського району, республіки Саха (Якутія).

В паперах, що знаходились у останнього виявлено довідку від 27.01.2016 про склад сім’ї видану «Луганською народною республікою відділом по забезпеченню життєдіяльності смт Хрустальне», що вказує на останнє місце його проживання: селище Колчанівка.

Окрім цього в амбулаторній лікарняній картці гр. «Т», виявлено лікарські документи, про обстеження та надання йому 28.02.2015 медичної допомоги за фактом отримання контузії головного мозку під час участі в бойових діях.

При перевірці особистих речей останнього виявлено фотознімки 10-и його дружніх зв’язків, які вдягнені у військову амуніцію, що має знаки розпізнавання незаконних збройних формувань «ЛНР», «ДНР» зі зброєю в руках.

Вище приведені факти свідчать про можливу причетність затриманих до російських терористичних банд «ЛНР», «ДНР».

Вказані вище особи передані співробітникам Костянтинівського МВ УСБУ в Донецькій області.

За інформацією УСБУ в Донецькій області, громадянини «І», 1976 р.н., є майором поліції МГБ «ДНР» в м. Новоазовськ Донецької області. Громадянин «Т» був бойовиком незаконного збройного формування «Красний луч».

Контртерористичні заходи тривають», — йдеться у повідомленні.