В Одесі було затримано угрупування, яке скоїло серію нападів на іноземців

275

Працівники Управління карного розшуку ГУНП в Одеській області, спільно з бійцями батальйону поліції особливого призначення, затримали п’ятьох одеситів віком від 23 до 30 років, які вчинили серію розбійних нападів на іноземців. Відмінною особливістю злочинної діяльності зловмисників було те, що в якості своїх жертв вони обирали виключно громадян однієї з азіатських країн.

Як інформує відділ комунікації ГУНП у Одеській області, чоловіки пересуваючись на автомобілі по вул. Магістральній, скоїли напад на 30-річну жінку-іноземку. Вони заштовхали постраждалу в автомобіль і намагалися заволодіти її майном, одночасно тікаючи з місця події. Однак довести свій злочинний умисел до кінця нападникам завадили правоохоронці, які затримали зловмисників.

В ході перевірки затримані також зізналися у скоєнні розбійного нападу на 48-річного громадянина тієї ж держави. Встановлено, що у чоловіка вони відібрали мобільні телефони, грошові кошти та документи.

За даними фактами розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України.

На теперішній час поліцейськими вже встановлені факти, що вказують на можливу їх причетність ще до п’яти розбоїв.

Так, за наявними у правоохоронців даними, в с. Прилиманське Овідопольського району правопорушники скоїли два злочини, де відкрито заволоділи грошовими коштами в сумі 15 700 гривень і 3 800 доларів США, мобільним телефоном та документами 48-річного чоловіка, а також золотими виробами та грошима в розмірі 400 доларів США та 16 тисяч гривень 41-річної жінки.

Крім того, зазначені зловмисники пограбували 43-річного іноземця в Одесі. В даному випадку вони заволоділи мобільним телефоном, золотими виробами та грошима потерпілого.

Розслідування тривають. Перевіряється інформація про причетність інших осіб до даних злочинів.