В партії Президента придумали, як скинути Яценюка

334

Фракція БПП обговорює можливість ухвалення постанови про звільнення Арсенія Яценюка з посади прем’єр-міністра.

Про це повідомляють джерела редакції у фракції.

«Стаття 85 Конституції України, пункт 12 каже, що Верховна Рада має право змінити прем’єр-міністра», — зазначив один із депутат.

На запитання, чи ухвалила фракція остаточне рішення з цього приводу, інший співрозмовник пояснив, що такий варіант обговорювався.

«Можемо проголосувати вже цього тижня», — додав він.

«Щодо імунітету (прем’єра на рік — ред.) — то закон. А в нас найвищий закон є Конституція України», — зазначив депутат.

Ще один депутат зауважив, що ця постанова можлива лише під кандидатуру міністра фінансів Наталії Яресько.

«Наше переконання, що кандидатура Яресько — найкращий варіант. Ми чекаємо, що може ще дозріє Арсеній Петрович і сам піде», — підсумував він.

Як відомо, 14 березня прес-секретар президента Святослав Цеголко повідомив, що під час зустрічі з лідером партії «Самопоміч» Андрієм Садовим президент Петро Порошенко може запропонувати йому стати прем’єром або підтримати на цей пост Наталію Яресько.

Пізніше лідер фракції «Самопоміч» Олег Березюк заявив, що Садовий не прийняв пропозицію президента очолити Кабінет міністрів.

  • Отто Любек

    Треба обов’язково відмінити антинародні закони, які заважають в любий момент ставити питання про відставку уряду. В Японії під час криз могли три прем’єра за рік поміняти. Таке ж часто, в тому числі останніми роками буває у Франції, в Італії. То їх кризи порівняно з нашими ні в яке порівняння не входять. А у нас рік нового прем’єра не чіпати, а тоді знову якісь перепони. І виходить, що вже дуже давно прем’єра весь народ ненавидить, а багато неправильних переносять свою ненависть на державу, але хоч і неправильні, але таких багато (наприклад майже все населення Донбасу) і з такими треба рахуватись. Прем’єр якого люто ненавидить вся країна є загрозою не тільки територіальній цілісності держави, але й її існуванню. Негатив давно накоплюється. Люди хочуть справедливості, але яка справедливість, коли ненависного людьми прем’єра тримають і не хочуть викинути, а він чіпко всіма силами тупо тримається. Яценюка на цьому тижні обов’язково треба викинути з посади. А наступні прем’єри хто виявляться поганими, мають відсторонюватись оперативно без штучних перепон.