В Раді розчаровані презентацією Гройсмана як «прем`єра»

479

Народні депутати дві години спілкувалися з Володимиром Гройсманом і знайомилися із його презентацією як потенційного прем’єр-міністра. По завершенню зустрічі у народних обранців залишилося більше питань, ніж відповідей.

Найкраще програму Гройсмана описав представник «Батьківщини» Сергій Власенко.

Це була презентація проекту можливого бачення якоїсь дії можливого прем’єр-міністра. Це було загально, це не було практично і «прикладно», — пояснив Власенко.

Конкретики у програмі Володимира Гройсмана не побачив і лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко.

У Яценюка програма була не гірша, а говорить він, може, краще за Гройсмана. Але питання не в тому, що говорять і пишуть, а в тому — що роблять. Програма Гройсмана «не зачепила струни мого серця», — розповів Олег Ляшко.

Також «радикал» нарікав на кадрові рішення потенційного прем’єра, оскільки, як стало відомо вчора, Володимир Гройсман хоче запросити до Кабінету Міністрів нових іноземців.

Склад уряду непокоїть і «Народний фронт». Умови цієї політичної сили більш чіткі: вони вимагають ясності за всіма кандидатурами та чіткої коаліційної угоди.

Як вдалося дізнатися у представників «Блоку Петра Порошенка», кандидатура Гройсмана не є остаточною. Зокрема Мустафа Найєм повідомив, що висунення спікера ВР на посаду прем’єра не є «рішенням фракції» — це пропозиція Юрія Луценка до всіх інших фракцій.

Натомість уже є рішення з’їзду партії. У фракції цю ж кандидатуру не обговорювали.

Сам Луценко запевнив, що в понеділок вранці фракція «Блоку Петра Порошенка» збереться і все-таки висуне кандидатуру Гройсмана. Щоправда, він зазначив, що на це також має бути коаліційне рішення. Тому з початком нового тижня фракції обговорюватимуть нову угоду.

Представники «Самопомочі» на презентації Володимира Гройсмана присутні не були.