В Раді заявили про безпрецедентний тиск через закон про спецконфіскацію активів Януковича

0
524

Проект закону про позасудову конфіскацію суперечить інтересам держави та Конституції України і посягає на право власності громадян.

Про це з трибуни парламенту заявила заступник голови комітету ВРУ у закордонних справах Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Ми зіштовхнулися з абсолютно безпрецидентним тиском і політичними маніпуляціями через нашу позицію по занонопроекту №4057, який був прийнятий Верховною Радою у першому читанні. Ті, хто під красивими, праведними гаслами та очікуваннями людей просувають цей законопроект у ВР, не мають юридичних аргументів.

Тому почалася брудна дискредитаційна кампанія проти як міжфракційного об’єднання «Єврооптимісти», так і проти його окремих членів. Попереду буде збільшення інформаційного тиску. Ми знаємо про те, що готуються додаткові публікації», — зазначила Климпуш-Цинцадзе.

Такий спосіб повернення вкрадених активів Януковича несе загрозу відбирання власності, підкреслила парламентарій.

«Наші аргументи щодо внесення змін у першому читанні, які були підкріплені Європейським Союзом, заважають реалізації найбільшої рейдерської схеми в історії України», — наголосила Климпуш-Цинцадзе.

Нагадаємо, 16 березня Верховна Рада 228 голосами ухвалила в першому читанні законопроект про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу щодо повернення державі коштів і доходів від них, отриманих злочинним шляхом, до винесення вироку судом.