В «Самопомічі» хочуть зробити з Президента підсудного

175

Українці повинні отримати від президента Петра Порошенка чіткі відповіді та вичерпну інформацію з приводу сплати податків, заявив лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий.

«У країні, яка веде війну й велика частина території якої окупована, передчасні розмови про імпічмент — небезпечні. Ми маємо отримати чіткі відповіді та вичерпну інформацію. Важливо дати шанс. Якщо він не буде використаний, можливі інші сценарії», – заявив Садовий, відповідаючи на запитання стосовно імпічменту.

За його словами, фракція «Самопомочі» готова голосувати і за створення спеціальної слідчої комісії, і за закон про слідчі комісії, і за закон про президента, над яким працюють депутати його фракції, і який, за його словами, вже фактично доопрацьований.

«Чи лякає нас, що ці ж питання підтримають, приміром, представники Опозиційного блоку? Важливо, щоб депутати, які представляють «Самопоміч», голосували у повній відповідності до свого сумління, а не озиралися по сторонах. Щиро сподіваюся, що цей принцип поділяють представники інших фракцій», – зазначив Садовий. На його думку, найбільш надійним запобіжником і жорстким суддею для президента «повинна була б стати його совість».

«Посадовці не мають морального права забувати, що прийшли до влади завдяки Майдану, який боровся за абсолютно зрозумілу систему цінностей. Який саме орган буде уповноважений приділяти підвищену увагу до діяльності глави держави — це питання до обговорення. Як на мене, захищеність президента від покарання за порушення законів не має бути вищою, ніж у будь-якого іншого громадянина», – заявив Садовий.