В «Самопомочі» натякають на можливе очолення Уряду

253

«Самопоміч» готова вислухати пропозиції та ідеї лише в тому випадку, якщо Парламент, Уряд і Президент виконають їхні вимоги. З такою заявою виступив нардеп ВРУ і член «Самопомочі» Єгор Соболєв.

«Самопоміч» чекає простих рішень від влади. Рішення один — призначення незалежного прокурора. Ні друга Президента, ні друга Парламенту, а Генпрокурора України. Друге — призначення справжної Центрально-виборчої комісії (ЦВК), яка буде рахувати голоси, а не обслуговувати як вона робить з часів Януковича. І третє — ми вимагаємо нового справедливого закону про вибори, за яким виборець зможе обирати як політичну партію, так і кандидата в ній».

Крім того, нардеп зазначив, що сьогоденні колізії навколо питання прем`єрства перетворились в певні «танці».

«Що ми зараз бачимо, танці навколо прем`єрської посади, бажання дотанцюватись до осені, бо кожен день перебування при владі приносить хабарі, конкретні прибутки керівникам держави, на які потім скуповують округи. Тому, як тільки ми побачимо волю ламати олігархічні правила, починаючи від роботи генпрокурора, закінчуючи новим законодавством про вибори, ми із задоволення розглянемо усі пропозиції, в тому числі, щодо очолення уряду»,  — резюмував Соболєв.