В США більше ніде зберігати нафту

237

Трейдери прагнуть укласти з власниками нафтосховищ нові договори про оренду резервуарів для зберігання нафтопродуктів. Всього за тиждень запаси нафти в США збільшилися на 9,4 мільйона барелів.

Згідно зі звітом Міненерго США, опублікованому в середу, комерційні запаси нафти в Штатах за тиждень виросли на 1,8% — до 532,5 мільйона барелів, максимального рівня з 1930 року. Зростання виявився втричі вищим за прогнози.

На тлі даних по запасах палива в США, ціна нафти Brent знову опустилася нижче $ 40 за барель. Так вартість травневих ф’ючерсів на сировину марки Brent становить $ 39,85 за барель.

Як повідомляє найбільша в світі швейцарська нафтохімічна компанія INEOS, своїм кораблем INEOS Intrepid доставила першу партію етану в обсязі 27,5 тис кубометрів з США на своє підприємство Rafnes в Норвегії.

«Це стратегічно важливий день для INEOS і Європи. США активно нарощує видобуток сланцевого газу і це вперше, коли Європа може отримати прямий доступ до такої важливої ​​джерела енергії та сировини», — сказав голова і засновник INEOS Джим Реткліфф.