В Україні буде новий заступник генпрокурора: замість Сторожука?

4508

«Я ні разу не зламався від тиску на мене і залишився собою»
Олексій Баганець

Як стало відомо із офіційної сторінки Олексія Баганця у Facebook,  сьогодні Олексій Баганець виправданий судом міста Брюссель.

Бельгійський суд відмовив Портнову в його позові, за безпідставністю, а кримінальну справу відносно Олексія Баганця закрив, як помилково порушену. Бездоганна репутація Олексія Васильовича, як людини та професіонала, підтверджена в Європейському суді.

Поздоровлення з перемогою від бельгійського адвоката Портнова команда Олексія Баганця вже одержала!

Довідка:
Олексій Васильович Баганець
пропрацював 32 роки у прокуратурі. Керував прокуратурою у п’ятьох областях і займав посаду заступника генпрокурора тричі; заслужений юрист України, кандидат юридичних наук, почесний працівник прокуратури України, державний радник юстиції 2 класу, адвокат, правозахисник, член редакційної колегії загальнонаціональної правової газети «Юридичний вісник України».

«Я єдиний заступник генпрокурора і чиновник тих часів, відносно якого Андрій Портнов ініціював порушення кримінальної справи з Бельгії. Це все через те, що я діяв за законом. Я виявився єдиним, до кого затаїли злобу Янукович і вся його братва. Але я буду захищатися» — Олексій Баганець.

Таким чином, враховуючи той факт, що кримінальна справа має бути закрита, Олексій Васильович отримує можливість поновитися на посаді у встановлений законом спосіб…