В Україні опозиція може стати сильнішою за владу

312

На думку Гриценка, влада приречена, якщо не почне виконувати обіцянки

В Україні складається ситуація, за якої опозиція може стати сильнішою за владу. Таку думку в ефірі телеканалу висловив екс-міністр оборони Анатолій Гриценко.

«Я розумію, чому вона («Батьківщина» — ред.) в опозиції. І я думаю, опозиція зараз, так складається ситуація, буде сильніша за владу. Тому що влада та сама, знайома трійця: Порошенко, Яценюк, Гройсман. Зараз можлива рокіровка, але вона в тому ж складі. І вони пов’язані, і вони будуть гризти землю і йти кудись вперед. Але вони не зможуть нічого зробити безконтрольно, і це великий плюс», — зазначив він.

Гриценко переконаний, що нинішня влада приречена, якщо не почне виконувати намічений раніше курс. «У них залишаються важелі, вони згребуть 226 голосів. Нормальну пропозицію може підтримати і «Самопоміч», і «Батьківщина», і позафракційні. Якщо цього не станеться, вони (влада, — ред.) підуть шляхом Віктора Федоровича, тільки не в Ростов, а десь в інше місце», — підкреслив він.

Як повідомлялося, вчора, 5 квітня, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила про перехід політсили в парламентську опозицію.

Раніше про намір залишатися в опозиції повідомили Радикальна партія і «Самопоміч».

Нагадаємо, 24 березня фракція «Блоку Петра Порошенка» висунула спікера парламенту Володимира Гройсмана на пост прем’єр-міністра, мотивуючи це тим, що він фахівець з децентралізації. За пропозицією БПП, у разі підтримки Гройсмана за НФ залишається посада спікера.