В український стартап Replyapp інвестують 400 тисяч доларів

0
556

Digital Future і WannaBiz інвестують в український стартап Replyapp 400 тисяч доларів.

Перший інвестор вкладає 350 000 доларів в проект українського підприємця Олега Білозора. Ще 50 000 доларів інвестує фонд WannaBiz.

Replyapp.io — це система, що дозволяє автоматизувати розсилку персоналізованих електронних листів. Кожен лист, надісланий через систему, виглядає так, ніби він написаний персонально адресату від когось особисто. У грудні 2015 роки кількість листів, відправлених за допомогою цієї системи, перевалила за 1 млн.

Компанія створена в серпні 2014 року, а перший реліз відбувся в червні 2015.

«Сервіс, в першу чергу, призначений для менеджерів з продажу та використовується для розсилки так званих «холодних» листів (коли до клієнта звертаються вперше), а також для автоматизації «теплих» розсилок (коли з клієнтом вже спілкувалися)», — відзначається в повідомленні.

«В останні півроку наші продажі росли на 30-50% на місяць. Якщо ми хочемо і далі займати сильну позицію на ньому, то нам доведеться вже зараз працювати раз в 10 швидше й інтенсивніше, і наймати людей прямо зараз, а не чекати, коли виросте наш дохід, щоб ми могли це зробити самостійно, без інвестицій», — розповів засновник стартапу Олег Білозір.

Інвестиції будуть спрямовані на розширення продажів, маркетинг і розвиток продукту.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що український стартап Ecoisme пройшов в програму акселератора Virgin Media Accelerator, запущений в Лондоні підприємцем Річардом Бренсоном в партнерстві зі знаменитим американським інкубатором TechStars.