В уряді стурбовані масовим виїздом українців за кордон на заробітки

451

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман стурбований тим, що нині громадяни масово виїжджають з України у пошуках гідної роботи.

Про це він сказав на засіданні уряду. «Я читав матеріал у ЗМІ про те, що 45% громадян України виїжджають за кордон з метою пошуку більш високооплачуваної роботи. 32% — це люди, які шукають іншу якість життя, 13% — це заради своїх дітей», — сказав він.

На його переконання, якби кілька років тому уряди працювати так, як потрібно, то нині якість життя українців була б значною кращою, і люди не змушені були б їхати з Батьківщини у пошуках кращої долі.

Як наголосив глава уряду, аби відбулося поліпшення ситуації, аби люди припинили їхати з країни, а ті, хто виїхав, щоб повернулися, влада має створити нормальні умови для життя. За словами Гройсмана, починати треба не тільки із забезпечення нормальної заробітної плати, а й з реформування освіти, бо без цього нормального майбутнього бути не може.

Як повідомлялося, раніше міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що лише торік Україну залишили більше мільйона українців. «Сто тисяч залишає Україну щомісяця, і питання далеко не тільки в тому, що там вищі зарплати, — це взагалі розуміння майбутнього і якості життя», — сказав Клімкін.

Нагадаємо, найбільше українці виїжджали на заробітки до Польщі, Росії, Італії та Чехії.