В Ужгороді знову спалили офіс Центру угорської культури

458

Вночі у вівторок, 27 лютого, в Ужгороді невідомі особи повторно підпалили офіс Центру угорської культури на Закарпатті. Про це повідомили в прес-службі Нацполіції Закарпаття.

За інформацією правоохоронців, пожежа сталася близько 3 години ночі. Згоріло близько 25 кв. м будівлі, імовірно в вікно офісу кинули коктейль Молотова. За цим фактом порушено кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 КК, умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом. За цей злочин передбачено позбавлення волі на термін від 3 до 15 років.

За словами міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, підпал офісу Товариства угорців в Ужгороді був замовним. «Ми не залишимо наших угорців наодинці! Разом будемо протидіяти спробам дестабілізації Закарпаття!» — написав Клімкін у себе в Twitter.

Перший підпал офісу угорського центру стався 4 лютого. Як пізніше повідомив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, підпалом займалися двоє поляків: Адріан Марглевскі 1996 р.н., житель Кракова, і Томаш Рафал Шімковьяк, 1993 р.н., житель Бидгоща.