В ЄС назвали найбільше розчарування у сфері реформ в Україні

320

Боротьба з корупцією в Україні, яка б мала проводитись паралельно з реформою судової системи — найбільше розчарування для європейців. Про це в інтерв’ю “5 каналу” заявив Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат.

“Ми маємо бути чесними та визнати, що боротьба з корупцію за останні два роки це найбільше розчарування у сфері реформ в Україні. Більшість шведських компаній не помітили суттєвих змін у проблемі корупції, саме тому я думаю, що це найбільший виклик для української влади та лідерів — пришвидшити реформи. Звичайно, боротьба з корупцією напряму пов’язана з реформою системи правосуддя”, — заявив А.Бекерат.

Посол Швеції зазначив, що “зміни до Конституції, які зараз розглядають є надзвичайно важливими — ми маємо надію, що ці зміни дозволять створити більш незалежну систему правосуддя — і що найбільш важливо, створити таку систему правосуддя, в яку будуть вірити самі українці. Ми маємо надію, що це дозволить працювати верховенству права, яке найбільш важливим принципом для будь-яких зарубіжних інвесторів, в тому числі і для шведських”.

“Наші інвестори мають бути впевнені, що їхні інвестиції в Україну будуть захищені функціонуючим верховенством права”, — резюмував А.Бекерат.