Верховна Рада хвора на шизофренію, — нардеп

914

Те, що народні депутати не проголосували за відставку Арсенія Яценюка, свідчить про певну парламентську шизофренію. Про це заявив нардеп і член партії «Воля» Юрій Дерев`янко.

«Це певна шизофренія, коли 240 депутатів голосують спочатку за незадовільну оцінку діяльності уряду, а потім частина цих депутатів, які проголосували за незадовільну оцінку, не голосують за його відставку. Складається враження, що хтось хоче робити так, аби в Україні було, чим гірше, тим краще».

Зокрема народний депутат наголосив на тому, що ті парламентарії, які не проголосували за відставку Уряду, відтепер несуть абсолютну відповідальність за діяльність Кабміну.

«З вчорашнього дня саме «Опозиційний блок», який не проголосував за відставку уряд, починають за нього нести пряму відповідальність. Тому що до вересня місяця цей уряд і далі буде продовжувати працювати, і далі буде робити ті речі, які ми вчора оцінили на двійку».

На думку Дерев`янка, найкращий вихід із політичної кризи – це добровільна відставка Уряду.

«Найкращий вихід із ситуації – це добровільна відставка уряду, заява Арсенія Петровича про те, що він піде у відставку добровільно. І це дасть шанс всім українцям і українському Парламенту обрати новий уряд. Створити його на засадах професійності для того, щоб ми не мали глибокої політичної кризи, в якій ми зараз опинилися.