Четверг, Октябрь 18, 2018
Главная Политика и власть Вибухи у Калинівці. Суд надав прокуратурі доступ до документів, які містять держтаємницю

Вибухи у Калинівці. Суд надав прокуратурі доступ до документів, які містять держтаємницю

563
Доступ надано до документів Центрального ракетно-артилерійського управління ЗСУ.

Вінницький міський суд надав заступнику військового прокурора Вінницького гарнізону тимчасовий доступ до речей і документів Центрального ракетно-артилерійського управління Збройних сил України. Про це йдеться у рішенні суду, яке опубліковане в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Рішення стосується справи про вибухи військових складів у Калинівці.

Зокрема, надано доступ до книги зведеного обліку комплектації ракет і боєприпасів, книги обліку наявності і руху матеріальних засобів, книги обліку наявності і руху військового майна, книги оперативного обліку та комплектації боєприпасів, книги загального обліку та комплектації ракет і боєприпасів, книги оперативного обліку та комплектації зенітно-керованих ракет і протитанкових ракетних комлексів, розпорядження з ракетно-технічного та артилерійсько-технічного забезпечення Збройних сил України.

Повідомляється, що у разі невиконання даної ухвали, суд має право постановити ухвалу про проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Суд визначив, що інформація у вказаних документах містить державну таємницю.

Як повідомлялося, у Вінницькій області пізно ввечері 26 вересня сталася пожежа на військових складах з боєприпасами Міністерства оборони України у смт. Калинівка. Прокуратура кваліфікувала подію як диверсію. За даними Генштабу ЗСУ, під час пожежі та детонації снарядів на військових складах залишилися неушкодженими 70% території арсеналу.

За матеріалами: Тиждень.ua