Від побутових проблем відволікають спеціалісти «Народного фронту»

426

Наразі увага українців найбільше прикута до питань Євроінтеграції та безвізового режиму, але реально необхідні речі лишаються поза увагою.

Охорона здоров’я, соціальні реформи, комунальні рахунки – не підіймаються до обговорення на високому рівні.

Експерти зазначають, що для нині діючої влади легше домовитися про спрощення перетину кордону з Європою, ніж навести лад у власній країні.

«Для того, щоб була саме така інформаційна хвиля, працюють спеціалісти зі сторони команди «Народного фронту» та «Блоку Петра Порошенка». Ми бачимо, що на кухнях люди говорять про тарифи, підраховують, скільки частин із зарплати мають віддати державі, за невідомо які послуги. З іншого боку ЗМІ постійно накачують, що є питання безвізового режиму, боротьби з корупцією. Але це не те, на що може прямо повпливати українець», — розповів Політичний консультант Петро Охотін.

Експерт зазначає, що створюється простір потенційних винуватців, на яких пересічний громадянин не може впливати – це Європейські лідери.

«Людям пропонують ті проблеми, на які вони не можуть повпливати, таким чином переводячи їхній погляд з побутових речей», — зазначив Петро Охотін.

Політичний консультант зауважив, що історія України останнього століття – це суцільне затягування пасків. Коли країна стала незалежною, таке затягування назвали геноцидом і трагедією.

«Кожна влада повинна думати не про те, щоб збільшити соціальну стійкість населення, щоб могли перебиватися меншим, а навпаки, думати, як підвищити рівень споживання. Люди, яким менше треба думати про харчування, більше схильні до демократичних режимів», — вважає Петро Охотін.