Відкрита кримінальна справа через скандал із дружиною голови РДА

0
1150
За повідомленням Житомир.Life після того, як на сесії Житомирської районної ради депутати надали дозвіл дружині голови РДА на викуп приміщення за 1000 грн за квадратний метр, поліцією було відкрито кримінальне провадження. Дану інформацію підтвердили у прес-службі ГУНП у Житомирській області.
«За попередньою кваліфікацією кримінальне провадження порушено 3 листопада за фактом підроблення документів відповідно до ст. 358 ККУ. Мова йде про ймовірно занижену експертну оцінку вартості приміщення. Під час сесії районної ради деякі депутати зробили заяву відповідно до якої розпочато провадження», – зазначила Алла Ващенко.
Також буде призначено проведення незалежної експертизи, за результатами якої буде визначена вартість, у відповідності до площі приміщення та його розташування.
Депутати районної ради повідомили, що відразу після даного інциденту викликали поліцію, яка вилучила проект рішення та матеріали.
«Готується також позов до суду щодо скасування проголосованого 21 депутатом проекту рішення», — відзначив депутат райради Роман Мусійчук.