Відкрито контрактний набір військовослужбовців

284

Стартував проект прийому громадян на контрактну службу до лав Нацгвардії. Акція триватиме 2 місяці. Зараз виїзні штаби працюють на Хрещатику, згодом буде охоплено все місто.

«Ціль даної акції – відкритість до населення, можливість ознайомити з перспективами служби за контрактом, роз’яснити переваги контрактної служби, надати інформацію, яким чином проходить прийом на військову службу», — розповів начальник Департаменту поліції охорони, генерал поліції третього рангу Сергій Будник.

На даний момент прийом на контракт проводиться серед військовослужбовців, які проходять службу за призовом та по мобілізації, а також громадян, які не проходили службу. У лютому були відкриті центри комплектування для громадян, які не проходили службу.

«Ми чекаємо військових, які проходили службу і скоро звільняються по указу Президента. Чому вигідно військовослужбовцям запасу і громадянам іти до нас. Бо всі військові частини Нацгвардії, як правило знаходяться в обласних центрах. А кожен громадянин бажає проходити службу за місцем проживання. Це дасть змогу частіше бачитися з родиною», — додав Сергій Будник.

Зараз військовослужбовці першого року контрактної служби будуть отримувати від 7 тисяч гривень. Ця сума буде збільшена в залежності від службового навантаження, вислуги років. Держава гарантує соціальний пакет для військовослужбовців: оплачувана відпустка, медичне обслуговування, страхування.

«Ми почали боротися не тільки за кількість, а й за якість. Тому відбір буде проходити на конкурсній основі», — підкреслив начальник Департаменту поліції.