Відновлюється контроль над перевезеннями по Україні

234

Міністерство інфраструктури України повідомляє, що з початку квітня 2016 року Державна служба України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) розпочала контроль за безпекою автоперевезень.

Як повідомлялося раніше, ще з 2014 року перевірки підприємств контролюючими органами були заборонені. Мораторій розповсюджувався в тому числі на контроль перевізників. Це значно погіршило показники аварійності на автошляхах України. Деякі перевізники відверто нехтували загрозами життю і здоров’ю людей, думаючи лише про власну вигоду.

Дія мораторію скінчилася. Тож з початку квітня 2016 року Державна служба України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) розпочала контроль за безпекою автоперевезень.

Затверджено перші графіки проведення рейдових перевірок на території 16 областей України. Очікуваний результат перевірок – зменшення кількості ДТП та важкості їх наслідків, а також попередження аварійних випадків. Укртрансбезпека сподівається на те, що результат роботи її інспекторів відчують усі учасники дорожнього руху, і в першу чергу пасажири громадського транспорту.

До речі, дуже скоро усі бажаючі зможуть приєднатися до контролю за безпекою перевезень. Укртрансбезпека вже готує перелік номерів, за якими можна буде повідомити про порушення і зробити власний внесок у контроль перевезень автошляхами України.