Відомі причини візиту адвокат Зеленського до голови КСУ

446

Про це Шевчук розпові в ефірі радіо.

Станіслав Шевчук голова Конституційного суду України пояснив, що з адвокатом Володимира Зеленського Андрієм Богданом вони обговорювали скасовану статтю КК про незаконне збагачення. Голова додав, що зустріч з адвокатом не була таємною.

«Я знаю пана Богдана більше 10 років. Він – відомий адвокат, професіонал своєї справи. Щодо зустрічі – вона не була таємною», — стверджує Шевчук. «Ситуація, яка була після нашого рішення про незаконне збагачення – піднялася велика хвиля. Кандидату Зеленському поставили питання дипломати, що робити, яка позиція. Він з’ясовував, як вийти з ситуації, як ухвалити правильно новий закон. Бо КСУ не виступав проти цієї статі Кримінального кодексу про незаконне збагачення… Це було роз’яснення».

Він також заявив, що з адвокатом закон про люстрацію не обговорював.

«Про люстрацію ми не розмовляли. У нас ця справа (про люстрацію – ред.) слухається з 16 квітня 2015 року. Ми провели по цій справі порядку 20 засідань. Це дуже непросте рішення. Особливо після незаконного збагачення реакція нервова у суспільстві. Думаю, що найближчим часом знову повернемося до цього питання», — резюмує Шевчук.