Відставка уряду – перший крок для виведення країни з піке, — нардеп

316

Відставка уряду повинна стати першим і негайним кроком для виведення нашої держави з піке

Про це сьогодні зазначив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок.

«Шлях, яким йде сьогодні уряд, веде нашу державу до самознищення. Кланово-політична змова, тотальна корупція, відсутність реформ ведуть до того, що ми втрачаємо діалог з іноземними партнерами», — зауважив він.

Саме тому, за словами Сергія Євтушка, фракція «Батьківщина» в повному складі готова підписати постанову про звільнення уряду та проголосувати за це.

Окрім того, народний депутат у прямому ефірі наголосив на необхідності ухвалити нову, принципову іншу Конституцію України, яка «унеможливить протистояння амбіцій, стратегій та владних команд прем’єр-міністра та президента».

«Те, яка форма правління повинна бути в Україні — парламентська чи президентська, мають вирішити громадянське суспільство та фахівці конституційного права, які об’єднаються в Громадську Національну Асамблею. Після розробки проекту нової Конституції потрібно провести референдум по всенародному схваленню Основного Закону. Цей процес повинен бути відкритим, некулуарним, з масовим обговоренням та підтримкою в суспільстві», — заявив член «Батьківщини».

На переконання Сергія Євтушка, тільки тоді в України з’явиться можливість «повернутися на шлях відродження та розвитку».