Відтепер Google розуміє українську мову

383

Користувачі пошукової системи Google відтепер можуть здійснювати голосовий пошук українською мовою — про це повідомили офіційні представники компанії. Голосовий пошук став доступним для мобільних Google maps та навігації.

Розробники повідомили, що під час роботи над створенням голосового пошуку українською у них виникли деякі труднощі зі словами, які мають різні значення через особливості вимови у різних регіонах.

«І хоча ми поки що не завжди можемо точно розпізнавати слова, сказані з кожним регіональним акцентом та діалектом, однією з основних переваг моделі Google є те, що чим більше людей використовують голосовий пошук, тим точнішим він стає», — додали у компанії.

Наразі новий сервіс доступний для Android-смартфонів. У компанії обіцяють, що незабаром голосовий пошук Google також пристосують до iPhone та браузера Chrome на десктопах.

Нагадаємо, нещодавно спеціалісти підрахували, що 4 мільярди людей на планеті живуть без інтернету. Кількість інтернет-користувачів потроїлася протягом останнього десятиліття і досягла 3,2 мільярдів людей, проте майже 60% світового населення й досі не мають доступу до мережі.

ИсточникZnaj.ua
Поделиться