Вихід «Самопомічі» прискорює дострокові вибори

796

Було дуже багато зауважень стосовно вчорашнього голосування за «Недовіру» Кабінету Міністрів. Коли йшла мова про закон 3700, який встановлює партійну диктатуру стосовно виборчих списків, то його 28 разів виносили на голосування і останній раз був результативним. Щодо відставки Кабміну, то навіть на сигнальне голосування пан Гройсман не ставив, а одразу закликав всіх голосувати, провалили, ніхто не переголосував.

«Потрібно дотримуватися регламенту. Що стосується відставки Уряду, то таке питання за процедурою мали винести на обговорення ще за два тижні. Формально процедура голосування була порушена. Люди, які задіяни на фінансових потоках, вчора підтримали Яценюка», — вважає політичний консультант, Володимир Горковенко.

Депутати фракціі БПП не проголосувала за відставку Яценюка, бо не бачили, хто буде наступним кандидатом на посаду прем’єр-міністра. Також аргументувалося тим, що такий хід буде демонструвати неспроможність Уряду працювати, не видаватимуться кредити, відбудеться дестабілізація.

«Якщо сьогодні «Самопоміч виходить з коаліції, це автоматично прискорює дострокові вибори», —  наголосив політичний консультант.