Вінницька Roshen наростила свій прибуток на 9%

358

«Вінницька кондитерська фабрика», що входить в корпорацію Roshen, в 2015 році наростила чистий прибуток на 9% — до 51,78 млн грн.

Активи компанії за минулий рік зросли на 17% до 4,146 млрд грн, основні засоби — на 33,8% до 3,775 млрд грн. Нерозподілений прибуток вінницького підприємства до кінця року становив 673 млн грн, в порівнянні з 621 млн грн в 2014 році.

Крім того, директор «Вінницька кондитерська фабрика» Олександр Білик 19 лютого 2016-го звільнений з посади за власним бажанням. Білик очолював підприємство дев’ять років.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко заявив, що передав свою частку Roshen у незалежний «сліпий» траст під управлінням іноземного банку.

Корпорація Roshen — один з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів. До неї входять Київська, Маріупольська, Кременчуцька і дві Вінницькі кондитерські фабрики, масломолочний комбінат «Бершадьмолоко», Літинський племзавод, а також Липецька фабрика (Росія), Клайпедська кондитерська фабрика (Литва) і фабрика Bonbonetti Choco (Угорщина).

Петро Порошенко під час виборчої кампанії заявив про рішення, у разі обрання главою держави, продати свої бізнес-активи, найбільшим з яких є мажоритарна частка в корпорації Roshen, за винятком лише телевізійного «5 каналу».

Через два місяці після інавгурації у серпні 2014 року стало відомо, що Порошенко відібрав інвесткомпанію Rothschild в консорціумі з ICU для підготовки та організації такого продажу.