Вирішити всі питання з Трухановим коштує 1млн долларів

323

Київські чиновники відчужують дитячі установи охорони здоров’я і спорту, розташовані на Трухановому острові з порушенням Водного та Земельного кодексу. Держарбудінспекція і екологічна інспекція не зупиняють їх рішень через свою корумпованість. Про це на своїй Facebook-сторінці заявив Віктор Глеба — експерт з питань містобудування Національної академії державного управління при Президентові України.

За словами експерта, Водна база «Труханів острів», яка перебувала в комунальній власності, була відчужена у дітей киян на користь іноземців через схему «обслуговування» МЗС — Держуправління справами.

«Під тимчасові дерев’яні будиночки водної бази, ДП обслуговування іноземних представництв отримали земельну ділянку і можливість реконструкції цілісного майнового комплексу під посольство», — роз’яснив ситуацію, що склалася Віктор Глеба. Так, за словами експерта, кияни втратили загальне і майно і землю: «Бюджет і надалі нічого не отримає. Ціна питання — мільйон $».

«Анна Бондар і будівельна мафія прикриваються громадськими активістами-урбаністами, які зірвали конкурс на головного архітектора столиці», — написав Гліба. Йдеться про главу відділу благоустрою Департаменту містобудування та архітектури Києва Ганні Бондар. «Дніпровська перлина, згідно зі стратегією «нової» влади — це дерибан островів Києва», — уклав Гліба, додавши відповідні документи.