Вирок Савченко буде винесено в лютому

317

На прес-конференції Віра Савченко розповіла оперативну інформацію щодо стану здоров’я  та умов перебування полоненої сестри, Надії Савченко

 «Зараз кремль не так коливає її голодний страйк, але все ж вони цікавляться станом її здоров’я. Їй почали прокапувати глюкозу. Хтось казав, що це примусово. Ні, це не так. Все з її згоди. Тому це дає можливість існувати. А дух і настрій у неї бойовий. Це дуже скромне СІЗО, глушина Росії, тому там немає лікаря. Завдяки Памфіловій, Омбудсмену Москви, туди  їздять медики», — розповіла сестра полонянки, Віра Савченко.

Тепер до Росії не бояться їхати такі важливі свідки, як експерти МТС. Хоча свідчення суд не розглядає, бо нібито ті не мають «патенту на роботу в РФ». Також відомо, що Надія Савченко планує перейти на сухе голодування після оголошення вироку.

«Були надії, що суд візьми і виправдає на перекір Кремлю. Процес хочуть закінчити до середини лютого. Спілкувалася з Іриною Геращенко, її слова співпадають зі словами Президента, що Кремль бреше і весь час перекручує власні слова: сьогодні одне, завтра інше, немає чіткої позиції. Тому з ними важко про щось домовлятися», — підсумувала Віра Савченко.

Нагадаємо, Надія Савченко голодує вже 35-й день.